| Home > Locaties > Hardenberg – Boszicht

Hardenberg – Boszicht

Hoofdkantoor: 088 007 0 700 (8.30 - 17.00 uur)

Deel locatie

Snel navigeren naar

Over deze locatie

Op het terrein van woonzorgcentrum Clara Feyoena Heem in Hardenberg worden drie nieuwe panden gebouwd onder de naam ‘Het Heemse Hof’. Sprank zal een van die panden in gebruik nemen.

Bewoners:
Aantal: 30 bewoners
Leeftijd: 32 – 75 jaar

Adres:
Rheezerweg 75b 1 t/m 33, 7771 TD Hardenberg (plan route)

De locatie

Boszicht is onze nieuwste locatie. Het staat in een rustige, groene omgeving en grenst aan locatie Elzenlaan.
Het is een pand met drie verdiepingen. De begane grond heet Bosuil, de eerste verdieping Specht en de tweede Merel. Op iedere verdieping komen tien bewoners te wonen en is er een grote huiskamer.
Boszicht wordt op 15 september 2026 opgeleverd. De zorg gaat vanaf 1 oktober 2026 van start.

Bewoners van Boszicht kunnen gebruikmaken van de bus van het Vervoersfonds Heemse.

Vervoersfonds Heemse

De woning

Op iedere verdieping is een grote huiskamer die opgesplitst kan worden in twee kleinere huiskamers. Vooral op de begane grond en eerste verdieping zal men veel in de huiskamers aanwezig zijn.
Daarnaast heeft iedere bewoner een eigen appartement. Wonen en slapen is in één ruimte maar kan door middel van een room divider afgeschermd worden. Er is een optie voor een keukenblokje. De eigen sanitaire ruimte is ruim en heeft een wasmachineaansluiting.

De bewoners

Alle drie de groepen hebben een eigen ‘zorgprofiel’.
Op de begane grond staat het rustige levenstempo, de nabijheid van begeleiding en eventueel het overnemen van de algemene dagelijkse handelingen centraal.
Op de eerste verdieping zijn structuur, nabijheid en waar nodig overname van zorg belangrijk.
Op de tweede verdieping zijn de bewoners zelfredzamer en is er behoefte aan structuur, nabijheid en sturing.

Meer weten over werken op deze locatie?

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en schrijf je in voor de Werkenbij-nieuwsbrief.

Schrijf je in

Vrienden van Sprank

Stichting Vrienden van Sprank: een groep vrienden die klaar staat voor hun vrienden met een verstandelijke beperking. Vrienden die wonen in één van de huizen van Sprank of naar een dagbestedingslocatie van Sprank komen.
Zij geven ook bijdragen aan nieuwe locaties van Sprank. Niet alles wordt namelijk bekostigd door de overheid. Voor aankleding en inrichten van huiskamers en gangen bijvoorbeeld. Via de Vrienden van Sprank kan iedereen daaraan bijdragen.
Lees hier meer over sparen voor de nieuwbouw in Hardenberg.

Geef online een gift

Meer weten?

Wil je meer weten over wonen of werken bij Sprank? Vul dan het formulier hiernaast in, dan nemen we contact met je op. We kijken samen of Sprank de zorg en/of ondersteuning kan bieden waar je naar op zoek bent. Zodat jij én Sprank in alle opzichten een match zijn.

Bel ons direct:
088 – 007 0 700

Stuur een e-mail:
info@stichtingsprank.nl

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan